Pariste düğün organizasyonu

Vakit geldi evleneceksiniz! Birini çağırsan diğeri bozulacak 500 kişilik davetli listesi, koca şehirde olmayan kaliteli mekan arayışı,  kara gözlüm selvi boylum düğün salonları, nikah şekerleri, düğün arabası, davetiyeler ve uzayıp giden yapılacaklar listesi.  Onun yerine minik ama unutulmaz bir sade nikah istemezmiydiniz? 15-20 kişilik bir arkadaş grubuyla Pariste sade bir düğün organizasyonu, süsü püsü olmayan her şeyin zaten olduğu gibi olan bir düğün. Hayatınız boyunca unutmayacağınız bir gece, çocuklarınıza göstereceğiniz bir paris hatırası albümü, diğerlerini kıskandıracak bir düğün . İhtiyacınız olan tek şey biraz cesaret .

Pariste düğün nasıl yapılır?

-Konsololusluktan randevu ve gereken evraklar listesi için http://paris.bk.mfa.gov.tr/

-Eksik olmasın fazla belge göz çıkartmaz :

  • Evlendirme Ehliyet Belgesi (Nüfus Müdürlüğünden)
  • Nüfus Kayıt Örneği (Nüfus Müdürlüğünden)
  • Uluslararası Doğum Kayıt Örneği (Nüfus Müdürlüğünden)
  • İkametgah ( Muhtarlıktan, Noter Tasdikli)
  • Nüfus Cüzdanı, Pasaport Fotokopileri ve Asılları.
  • 4  adet yeni çekilmiş vesikalık fotoğraf.

Konsolosluktan randevu aldınız , evraklar da tamam. Sıra nikah organizasyonunda. Damatlık ve gelinliği türkiyeden almadı ise Paris zaten Moda merkezi. Nikahtan birkaç gün önce Paris’e gelmek zorundasınız bu süre zarfında paristeki haute-couture mağazalarında aradığınızı mutlaka bulacaksınızdır. Kuaför, otel rezervasyonlarını biz hallediyoruz, gelin çiçeği de bizden.  Sade bir restoranda arkadaşlarla bir akşam yemeği veya 17yy. dan kalma şatoda görkemli bir düğün için gereken rezervasyonlarını istekleriniz doğrultusunda beraber yapıyoruz. Paris te yaşayan Fotoğraf sanatçısı Eren arkadaşımız resim ve video çekim konusunda oldukça tecrübelidir, her hafta düzenli bir kaç nikahı vardır.  Artık profesyonel bir düğün fotoğrafçısı olmuştur. Sizi Paris in en güzel bahçelerinde, tarihi mekanlarında, metrolarında ve tabii ki Eyfel kulesi önünde fotoğraflayacaktır.

Kısacası Paris gezgini olarak size pariste düğün için gerekli olan konaklama ve yemek rezervasyonlarında, araç tahsisi ve fotoğraf video çekimleri konusunda yardımcı oluyoruz. Farklı bütçelere uygun programlarımız bulunmaktadır. Personelimiz bu konuda oldukça profesyoneldir.

Biz Fransa’nın yerlisiyiz, en güzel olanı size sunmak için buradayız.